השירותים שלנו

הסעות עובדים

אם אתם מנהלים של עסק, חברה, מפעל או אפילו מחלקה במשרד, אתם בוודאי מודעים להשפעה הרבה שיש למזג האוויר על איחורי העובדים. די בבוקר גשום, גם אם לא סוער במיוחד, כדי שחצי מהעובדים, אם לא יותר, יאחרו לעבודה. כי למרבה הצער, במדינה כמו ישראל, כמה שעות של גשם רצוף יכולות להשבית רמזורים, להציף כבישים, לגרום לפקקי תנועה ולתאונות דרכים. כפועל יוצא, כל עובד שמגיע עצמאית לעבודה, בין אם ברכב ובין אם בתחבורה ציבורית, מתעכב בדרכו. זוהי מציאות עגומה שרובנו נאלצים להתמודד עמה בעל כורחנו, אולם אם היינו נעזרים בהסעות עובדים, ייתכן מאוד שבעיה זו היתה נפתרת.
הסעות עובדים – להגיע לעבודה יבשים ורגועים
הסעות עובדים חוסכות לעובדים שלכם את הצורך להתמודד עם שלל הצרות שעלולות להיקרות בדרכם לעבודה:
• רכב ההסעות אוסף אותם מפתח ביתם ומביאם עד לשערי מקום העבודה. ברכב ממוזג בקיץ ומחומם בחורף, הם לא יאלצו להירטב, לקפוא מקור או לחלופין להזיע בדרכם לעבודה.
• מסלולי הנסיעה של הסעות עובדים נבנים תוך התחשבות בתנאי הדרך בשעות הנסיעה, כך שגם בימים גשומים ופקוקים סביר להניח שהם יגיעו לעבודה בזמן וללא איחורים משמעותיים.
• ככל שיותר עובדים ייעזרו בשירותי הסעות עובדים, כך יהיו פחות כלי רכב על הכביש בשעות העומס. כפועל יוצא גם פקקי התנועה יצטמצמו, וכל נוסעי הרכבים הפרטיים יבזבזו פחות זמן בכבישים. כך הם גם יגיעו לעבודה שלווים ורגועים יותר.
• שימוש בהסעות עובדים חוסך לעובדים גם את הצורך להתעסק עם כרטיסיות נסיעה ברכבת או באוטובוס, עם עודף וכסף קטן וגם עם חוסר היעילות המשווע של התחבורה הציבורית בארצנו. כי למרבה הצער, בישראל בכל יום הנוסעים נאלצים להתמודד עם איחורי אוטובוסים ורכבות, עם השבתות לא צפויות, צפיפות איומה ולוחות זמנים בעייתיים במיוחד.
הסעות עובדים – טוב שיש על מי לסמוך
הסעות עובדים מעניקות יתרונות רבים, לא רק לעובדים עצמם, אלא גם למעבידיהם.
• מכיוון שהסעות העובדים יעילות במיוחד במניעת איחורים, הן גם מונעות אובדן שעות עבודה למעביד. כל איחור של כל עובד עלול לעלות לו בלא מעט כסף, בפגיעה באיכות השירות ללקוחות, בתפקודו התקין של העסק ואפילו במוניטין המקצועי שלו. לכן, ארגון הסעות עובדים הוא בבחינת השקעה משתלמת וכדאית במיוחד הן בעובדים והן בחברה / בעסק.
• הסעות עובדים גם חוסכות למעביד הרבה בירוקרטיה פנים-ארגונית. במקום להתעסק עם החזרי נסיעות לעובדים מדי חודש, לאסוף קבלות נסיעה מכל עובד, לשלם הוצאות דלק ו/או החזקת רכב ולהעסיק חשבי שכר במיוחד עבור מטלות אלו, אפשר פשוט לשכור את שירותיה של חברת הסעות ולחסוך את כל הטרחה הגדולה. הסעות עובדים נותנות מענה פשוט, יעיל ונטול תסבוכות למעביד.
אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות שיש להסעות עובדים להציע, אל תהססו ואל תתמהמהו.
לחצו על הלשונית צור קשר והשאירו את פרטיכם, נציג שלנו יחזור אליכם באותו היום! כי אצלנו השירות הוא מעל לכל!

שם מלא  
טלפון נייד  
מהיכן תרצה לנסוע?  
לאן תרצה להגיע?  
כמה נוסעים?  
דואר אלקטרוני  
הערות