השירותים שלנו

טיולים


אם אתם מתכננים יציאה לטיול המשפחה או עם קבוצת חברים, אם אתם מעוניינים לארגן טיול שנתי לתלמידים או אם אתם רוצים לקיים יום כיף לעובדים, אתם בוודאי מחפשים חברה שתספק לכם אוטובוסים לטיולים.
בון וואייאג'!
ספיר תור היא חברת הסעות מקצועית המספקת שירותי הסעות לטיולים תוך הקפדה על כל הפרטים, גדולים וקטנים כאחד, ובעיקר – על הבטיחות שלכם. הצוות המקצועי של החברה ערוך לספק אוטובוסים לטיולים בכל רחבי הארץ מתוך היכרות מעמיקה עם כבישי הארץ וגבולותיה, ומבצע נסיעות אך ורק בשטחים בטוחים לנסיעה. בנוסף, כל כלי הרכב של החברה עוברים בדיקות בטיחות מקיפות תקופתיות על ידי קצין הבטיחות של החברה, על מנת שכולם יוכלו להיות בטוחים שכל רכב שיוצא לדרך הינו כשיר לנסיעה. הנהגים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות אחת לתקופה, על מנת לרענן את נוהלי ההסעה ולהתעדכן בכל התקנות החדשות בתחום וכמובן – מספקים שירות אדיב לנוסעים ועושים כל שביכולתם כדי להנעים את זמן הנסיעה.
נסיעה טובה בהתאמה אישית
אם אתם מחפשים שירותי הסעות לטיולים שיותאמו בצורה הטובה ביותר לצרכים ולהעדפות שלכם – הגעתם למקום הנכון. אנחנו נדאג לספק לכם רכב מתאים למספר הנוסעים, שיהיה גם מרווח ונוח לישיבה וגם מאובזר בכל הדרוש לנסיעה נעימה, כגון מזגן, שירותי WI-FI, מערכות שמע, מסכי טלוויזיה ועוד. ברכבים הנקיים והבטיחותיים של בון תור תוכלו להתרווח בנוחות על המושב, וליהנות מנסיעה רציפה וחלקה לאורך כל הדרך.
סעו לשלום וחזרו בשלום!
כל הרכבים שלנו מצוידים גם במערכת GPS כדי להבטיח שתגיעו אל היעד בבטחה ובזמן, וכן במערכות קשר המאפשרות לנהגים לשוחח ביניהם תוך כדי נסיעה ומאפשרות יצירת קשר ישיר עם משרדי החברה, לכל צורך שהוא. הקשר הרציף מאפשר לנו לדאוג לשלומכם גם מרחוק, ולסייע בפתרון כל בעיה, אם מתרחשת כזאת במהלך הנסיעה. כחברה באמנת השירות בישראל ספיר תור מתחייבת למתן השירות המקצועי, האמין והיעיל ביותר לכל לקוח, תוך התאמת השירות לצרכיו בצורה הטובה ביותר.
אז אם אתם מתכננים טיול ורוצים להיות בטוחים שתגיעו ליעדכם בזמן – השאירו את פרטיכם באתר בלשונית צור קשר וקבלו שירותי הסעות לטיולים ברמה שעוד לא הכרתם.

שם מלא  
מהיכן תרצה לנסוע?  
לאן תרצה להגיע?  
כמה נוסעים?  
הערות