השירותים שלנו

הסעות VIP

שירותי הסעות הם עניין כל כך שגרתי. מדי יום מיליוני אנשים ברחבי העולם נעזרים בהם כדי להגיע ממקום למקום. מה כבר אפשר לחדש בהם? ואיך בכלל אפשר לשדרג אותם? מסתבר שאפשר! הסעות VIP הן הגרסה המשודרגת של כל שירות הסעות, והן מאפשרות לנו ליהנות מאותו שירות סטנדרטי ושגרתי, אך ברמה של 5 כוכבים.
הסעות VIP – הפרטים שמאחורי השם
אז מה בעצם עומד מאחורי המונח המסתורי "הסעות VIP"? ובכן, לא תמיד זה ברור. כשם שהמושג VIP נועד רק לרמז שמדובר באדם חשוב, מבלי לנקוב בשמו, כך גם בעולם ההסעות, המושג "הסעות VIP" מרמז רק על סטנדרטים גבוהים במיוחד של שירותים, מבלי שיהיה ברור לגמרי מה הם כוללים. ולכן, כל חברת הסעות מרשה לעצמה להגדיר את המושג בהתאם לצרכיה ולהעדפותיה.
שירות של 5 כוכבים
יש חברות שעבורן הסעות VIP נועדו אכן, אך ורק לאורחים חשובים מאוד: דיפלומטים, אנשי עסקים, אמנים, ספורטאים ושאר סלבריטאים, שנהנים משירות ברמה של 5 כוכבים: רכב הסעות מפואר כולל נהג הסעות צמוד, שמלווה אותם לאורך כל שהותם בארץ. הוא אוסף אותם משדה התעופה ומלווה אותו ברכב הסעות מפואר, הכולל את כל הפינוקים: מיזוג אוויר, שירותי WI-FI, מסכי טלוויזיה, DVD, מיני בר ועוד. רכב ההסעות עומד לרשותם 24 שעות ביממה, לכל אורך שהותם, ובעזרתו הם מתניידים ממקום למקום: משדה התעופה לבית המלון, לפגישות עסקים, לטיולים ברחבי הארץ, לארוחות במסעדות וכו'. נהגי ההסעות הללו חייבים להיות, מעבר להיותם נהגים מנוסים וזהירים, גם אדיבים ובעלי תודעת שירות גבוהה במיוחד. ידיעת השפה האנגלית על בוריה, גם היא חשובה מאוד, וכל שפה זרה נוספת היא רק יתרון.
הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום
מנגד, יש חברות הסעות שמשתמשות במונח "הסעות VIP" כדי לתאר שירות ברמה גבוהה יותר משירותי ההסעות הסטנדרטים שהן מעניקות. השירות לא מיועד אך ורק ל"אורחים חשובים מאוד", ולמעשה, כל מי שמעוניין ליהנות משירותי הסעות מפנקים לרגל אירוע מיוחד כלשהו, יכול להזמין אותם: זוגות ביום חתונתם, בוגרי תיכון בערב נשף הסיום שלהם, אנשים החוגגים ליקיריהם מאורע משמח ומארגנים עבורם יום כיף ועוד.
רכבי ההסעות שבהם נעשה שימוש לצורך זה אינם מפוארים במיוחד, אם כי הם אכן חדישים יותר ומאובזרים בשלל תוספות מפנקות.
ספיר תור – הדובדבן של שירותי ההסעות
חברת ספיר תור פועלת בתחום ההסעות כבר שנים רבות, במהלכן צברה מוניטין של חברת ההסעות המובילה, הן ברמת השירות והן ברמת הבטיחות. החברה מעניקה את שירותיה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל חלקי הארץ, וידועה בסטנדרטים הגבוהים של השירות שהיא מציעה.
מעוניינים ללמוד עוד על שירותי הסעות VIP או להזמין שירות שכזה? השאירו את פרטיכם בלשונית 
צור קשר ונציג שלנו יחזור אליכם עוד היום!

שם מלא  
מהיכן תרצה לנסוע?  
לאן תרצה להגיע?  
כמה נוסעים?  
הערות